نرم افزارهای معروف بازاریابی ویروسی برای موفقیت در بازاریابی شما

در داخل هوا یک وزوز وجود دارد و همچنین Buzz Lightyear نیست. سر و صدا در مورد چیست؟ دیجیتال! این س beginningالات از ابتدا شروع می شود که یک طرح دیجیتال یکپارچه چگونه است و به همین سادگی چقدر باید هزینه کنم. مشخص شده است که آیا فروشندگان می خواهند با مشتری دیجیتالی که روز به روز افزایش می یابد تماس بگیرند و شما نیاز به سرمایه گذاری بیشتر در این عرصه داشته باشید. سود . مشاوره مارتین سورل ، مدیر اجرایی WPP. وی اظهار داشت: “هرکسی می تواند دیجیتال انجام ندهد.” “شما باید این کار را انجام دهید زیرا برخی از تولید تیزر تبلیغاتی  این واقعیت ها است. به عنوان یک فروشنده شما می توانید از دیجیتال برای افزایش روند فروش استفاده کنید.” سورل گفت آنها نشانه هایی را مشاهده کرده اند که نشان می دهد مارک های خودرویی بودجه بازاریابی آنلاین خود را 12 ماه افزایش می دهند.

یک حقیقت در این گزارش ها توسط eMarketers وجود دارد ، زیرا به نظر می رسد که در نهایت تنها با یک گزارش از سوی شرکت های دیگر در مورد افزایش هزینه های آژانس بازاریابی دیجیتال طی چند سال آینده سازگار است. GroupM پیش بینی کرده است که هزینه تبلیغات آنلاین امسال تا 64.7 میلیون دلار باشد.

اولین باری که شخصاً با مخترع Ferret تد چاولاس ملاقات کردم این بود که او از من دعوت کرد به او ملحق شوم ، در نهایت در مورد کارگاه خود پارک کنید ، تا به من نشان دهد چهار کوپتر است. این ، من کشف کردم ، یک چهار ضلعی عجیب و غریب با یک پروانه در هر تولید تیزرهای تبلیغاتی است که چهار شرکت راه را بر عهده دارد. Chavalas این کیت را تهیه کرده است ، بنابراین می توانید با استفاده از دوربین متصل شده از آن ، از آتش هوای خود را بکشید.

خرده فروشان کتابهای الکترونیکی را با توجه به هر قیمتی که دارند ، علامت گذاری می کنند. آنها 50٪ از قیمت گالینگور را به ناشر پرداخت می کنند. بنابراین برای یک کتاب با استفاده از قیمت 30 دلار ، Macmillan آن را با قیمت 15 دلار به آمازون می فروشد و مشتریان آمازون آن را با قیمت 9.99 دلار خریداری می کنند. اگر متوجه نشده باشید ، آمازون در اینجا 5 دلار ضرر می کند.

مدیر اینستاگرام شما قادر خواهید بود با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. می توانید وبلاگ ها و نظرات آنها را در وب سایت خود ارسال کنید. می توانید از آنها استفاده کنید تا بدانید چه مواردی را می توانید بهبود بخشید و تغییر دهید.

دلیل شماره 2 – چندین نفر شناخت محصول را بدست می آورند. چقدر مجبوریم آن را بخوانیم؟ همه کارشناسان تجارت می گویند دو سال طول می کشد تا واقعاً از زمین فرصت پیدا کنید. پس چرا پس از گذشت تنها دو ماه حتی به این راحتی تسلیم می شویم؟ وقتی ما در زمین the کار خود ادامه می دهیم و به کار خود ادامه می دهیم ، باید به محصول یا خدمات خود مشهور شویم. این به صورت محلی و آنلاین درست است. بسیاری از WAHM های آنلاین وجود دارند که در حالی که من آنها را می بینم ، من ابزار آنها را تصور می کنم.

بهینه سازی موتور جستجو مزایای طولانی مدت را برای همه وب سایت شما به ارمغان می آورد ، از طریق بهبود اعتبار و کیفیت خوب محتوای پیشنهادی شما ، رتبه بندی آن را بهبود می بخشد. وب سایت های شکسته رتبه بندی نمی کنند و مطالب کسل کننده نباید خوانده شوند.